KARBOV Team

Kontakt

Formularz kontaktowy

Wyślij list. Wymagane jest wypełnienie wszystkich pól oznaczonych gwiazdką *.

KARBOV team

Tworzymy strony www oparte o popularne systemy CMS (zarządzanie treścią) Joomla! i Wordpress. Tworzymy strony oparte na podstawowych językach programowania: HTML, CSS, JS.

 

Administrujemy strony w ramach czego publikujemy aktualizacje strony, odświeżenie designu, poprawki i rozszerzenia funkcjonalności. W ramach administracji dopasowujemy układ i mapę strony do bieżących potrzeb.

 

Treści którymi wypełniamy stronę są zredagowane pod kątem pozycjonowania, czytelności i atrakcyjności. Uzupełniamy strony contentem statycznym oraz dynamicznym.

 

KARBOV studio - Movies

Montujemy w programach Adobe Premiere Pro z wykorzystaniem Adobe After Effects, Adobe Illustrator i Adobe Photoshop.

 

Nagrywamy kamerkami sportowym SONY Action Cam

 

Materiał montujemy na podstawie klipów wideo z dowolnych urządzeń i fotografii

 

Filmy prezentują głównie relacje z eventów, ale również elementy reżyserowane.

 

KARBOV studio - Graphics

Obrabiamy zdjęcia w programach Adobe Illustrator i Adobe Photoshop.

 

Tworzymy identyfikacje wizualne, pakiety marketingowe. Dokumenty firmowe, pieczątki, ulotki, wizytówki itd. Przygotowujemy reklamy na samochody, roll-up'y, projekty odzieży.

 

Refresh dokumentów biurowych. Aktualizujemy pliki do aktualnych formatów i standardów. Odświeżamy formatowanie treści z uwzględnieniem grafik i odnośników.

 

Systemy zarządzania z wykorzystaniem popularnych pakietów biurowych Microsoft Office i Google Docs. Projektujemy zautomatyzowane pliki interpretujące dane i przygotowane do druku zgodnie z wymaganiami. Wykonujemy uproszczone systemy typu CMR w oparciu o chmurę.